25.04.2017
Вівторок, 25 Квітня
 
   Історія ЛОДТРК   Редакційна політика   Вакансії   Контакти   ТЕЛЕБАЧЕННЯ   РАДІО 
Пошук
  [ ПН ]  [ ВТ ]  [ СР ]  [ ЧТ ]  [ ПТ ]  [ СБ ]  [ НД ] 
  
Новини
Програма передач
Анонси передач
Наші передачі
Програми розвитку каналу
Про діяльність ЛОДТРК
Інтернет трансляція - ТБ
Інтернет трансляція - РАДІО
Послуги, реклама
Громадська рада
Публіцистика
Документи
Вакансії
Державні закупівлі
Прес-центр
На головну
  
  Офіційні сайти  
 

Державний Комітет
Телебачення 
та Радіомовлення
України

Львівська Обласна
Державна
Адміністрація

Львівська Обласна 
Організація Національної
Спілки ЖурналістівВідділення Національного
олімпійського комітету 
України у Львівській області
  Друзі Сайту  
 Державний експортно-імпортний банк України

УАРНЕТ

Українське національне 
інформаційне агенство
УкрІнформ

ЛЬВІВСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ КЛУБ ПРАЦІВНИКІВ МАС-МЕДІА
  FTP сервер:  
 

До уваги ЗМІ! На нашому сервері ви можете скачати 
відеоматеріали високої роздільної здатності.

Головна :: Нагороди


2013 рік

ТРК «Львів» зняла кращий фільм про місто Львів

    На ХVIII Міжнародному фестивалі телевізійних і радіопрограм «Калинові острови – 2013» у номінації «Кращий фільм-презентація обласного центру» переміг ТРК «Львів» з фільмом «День як мить».

  Автор ідеї Христина Купльовська у фільмі «День як мить» показати один день з життя Львова. «Фільм ми знімали у вигляді блогу без начитування за кадром, - ділиться секретами зйомок Христина. - Про Львів і його місце у житті розповідали екскурсовод та львовознавець Петро Радковець, відома барист Наталка Остапюк, львівський сурмач, кухар – люди, які причетні до символів Львова і роблять його таким особливим».

   Цьогорічний фестиваль «Калинові острови» проходив у селі Петриківка Дніпропетровської області. На конкурс було подано понад 100 телевізійних та радіо робіт, вони оцінювались у десятьох номінаціях. Учасники фестивалю – представники державних та комерційних телерадіокомпаній. Усі переможці були нагороджені статуетками та цінними подарунками.

 

2008 рік

IV Міжнародному фестивалі теле- і радіопрограм у Севастополі

На IV Міжнародному фестивалі теле- і радіопрограм у номінації "Батьківщина. Честь. Обов'язок" стрічка "Хранитель лісу" виборола друге місце .

Участь у цьому престижному фестивалі брали 38 відомих телерадіокомпаній і кіностудій з різних держав Європи та Азії, у тому числі 10 - з України.
Фільм розповідає про наймолодшого міністра уряду Ярослава Стецька. Цей уряд було створено у Львові 30 червня 1941 року. Провідники ОУН сподівалися, що німці допоможуть їм відновити українську державність. Але це не входило у плани гітлерівців. Частина членів уряду Ярослава Стецька була репресована, частина в умовах окупації обстоювала інтереси українського населення.
Пізньої осені, 25 листопада 1942 року, гітлерівські окупанти привели на схил Кортумової гори, що у Львові, неподалік Янівського цвинтаря, українських заручників. Їм судилось поплатитись життям за вбивство офіцера німецької поліції. Серед заручників було 28 в’язнів тюрми Лонцького.
На зустріч зі смертю йшов і 33-річний львівський науковець, міністр лісу уряду Ярослава Стецька – Андрій П’ясецький. Знайомою стежкою востаннє підіймався на Кортумову гору доцент кафедри лісової ботаніки “Львівської політехніки”.
У Андрія П’ясецького виник конфлікт з гітлерівською окупаційною владою через вирубування українського лісу. Усвідомлюючи небезпеку, він став на захист лісів Головного європейського вододілу. Гестапо не пробачило науковцеві того, що він наважився саботувати наказ фашистського режиму.
Знімальна група по суті, не маючи відповідного документального матеріалу про Андрія П’ясецького, зуміла публіцистичними засобами переконливо розкрити образ героя.

- автор сценарію Оксана Колодрубець,
режисер Іван Скіряк
оператор Андрій Сладков

2006 рік

Всеукраїнський фестиваль журналістики “Людина і зброя”.

У 2006 році, на Другому Всеукраїнському фестивалі журналістики “Людина і зброя” перше місце у номінації “Мирні будні української армії” посів теленарис “Камуфляж”- про командувача Західного оперативного командування М.Куцина. Автор І.Федів, режисер А.Мартин, відеооператор О.Пона, режисер монтажу В.Ольхов.

Фестиваль теле і радіопрограм “Перемогли разом”.

У травні у Севастополі завершив роботу Другий фестиваль теле і радіопрограм “Перемогли разом”, присвячений 60-річчю Перемоги над фашизмом у Другій світовій війні. У номінації “Братерство зі зброї” перше місце посіла документальна стрічка В.Глинчака “Спогад про брата” - про трагедію однієї німецької сім'ї, і коли майже п'ятдесят років молодший брат розшукує по світу могилу старшого брата, який служив у Вермахті й загинув, нарешті знайшов місце поховання, на Україні, на Поділлі. Війна зробила нещасними усі народи. Тут же, у Севастополі, за третє місце було нагороджено й радіопрограму обласного радіо у номінації “Не старіють душею ветерани”. Автор - Н.Сохань.

Всеукраїнський фестиваль “Золоте курча”.

Червень також був врожайним для телерадіокомпанії. За результатами роботи професійного журі Всеукраїнського фестивалю “Золоте курча” перемогу здобула програма редакції для дітей “Різдво разом” (про перебування донецьких школярів на Львівщині під час Різдвяних свят 2006 р. Автор Г.Легін, режисер І.Миляновська, відеооператори Ю.Матьора, Л.Козак, редактор - О.Савчак.

Всеукраїнський фестиваль музичних теле і радіопрограм “Мелодії Південного Бугу”.

З Першого Всеукраїнського фестивалю музичних теле і радіопрограм “Мелодії Південного Бугу”, що проходив на базі Миколаївської ОДТРК і також з перемогою повернулися працівники ЛОДТРК. Зокрема другою премією відзначено програму “Світлиця” - про духовну скарбницю с.Березівка Миколаївського р-ну, що на Львівщині. Автор та режисер Н.Миронюк. Лауреатами фестивалю стали телефільм “Лише один день” (із життя гурту “Крайня хата”. Автор О.Климович, режисер О.Рибінська), а також радіопрограма обласного радіо, автор - О.Онуфрів.

“На хвилях Світязя.”

На базі Волинської обласної державної телерадіокомпанії за сприяння Держкомтелерадіо України з 5 по 9 липня 2006 року було проведено 1 Міжнародний конкурс телепрограм української сучасної пісні. 8 липня на закритті 1 Міжнародного телеконкурсу украінської пісні та 11 Міжнародного фестивалю украінської пісні “На хвилях Світязя” відбулось нагородження переможців конкурсу (стадіон “Авангард” м. Луцьк). Львівська ОДТРК отримала диплом за особливий внесок у розвиток національної музичної культури засобами телебачення у програмі “Мелодії гулубих озер” та диплом лауреата Гран-прі в номінації “ВІДЕОКЛІП” за кліп “Сонце Злива” у виконанні львівської співачки Злати.

“Калинові Острови.”

З 25 по 28 вересня 2006 року Дніпропетровськ приймав учасників ХІ Всеукраїнського фестивалю телевізійних і радіопрограм “КалиновіОстрови”. На суд журі Львівська ОДТРК представила дві власні роботи. У телевізійній номінації “Історичний календар” фільм “Візії Івана Франка” (з нагоди 150-річчя від дня народження письменника). Автор, режисер і відео оператор – Володимир Миронюк; Редактори – Василь Глинчак, Софія Кохмат; Продюсер – Анатолій Очколас; Генеральний продюсер – Ярослав Климович. У номінації “Повернення із забуття” радіопрограму про Василя Симоненка “Витязь молодої української поезії”. Автор – Зиновій Суходуб; Оператор – Любов Назаркевич; Звукооператор – Зиновій Левковський. Напевно волею долі, але одразу двом вищезгаданим програмам судилося стати переможцями у своїх номінаціях. Щиро вітаємо дипломантів і лауреатів цьогорічних “Калинових островів”.

Квітень 2017
 
Нд29162330
Пн3101724
Вт4111825
Ср5121926
Чт6132027
Пт7142128
Сб18152229
 
Сьогодні: 25.04.2017

Логін:
Пароль:
Для повноцінної роботи з сайтом рекомендується зареєструватись.

  Спецпроект Держкомтелерадіо України  

Розкажи про героя

  On-line  

online-ТВ

online-Львівське Радіо

  E-mail@lviv.tv  

Увійти до скриньки

  Погода    Курси валют  

Курси валют

Курси валют

Курси валют

Курси валют

  Лічильник  

 [ Головна ]  [ Контакти ]  [ Нагороди ]  
© ЛОДТРК